damy.com.tr'e üye olmak ücretli mi?
damy.com.tr'e üyelik ücretsizdir. Üye olmak için hiçbir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Hatta üye olduğunuz zaman 10 TL parapuan kazanmaktasınız.


damy.com.tr'e nasıl üye olabilirim?
damy.com.tr'e üye olmak için anasayfamızda yer alan "Üye Ol"  seçeneğini tıklayarak, açılan sayfada yer alan "isim" , "soyad" ve "e-posta" bilgilerinizin girişini gerçekleştirmelisiniz.

Şifremi unuttum / bilmiyorum. Nasıl giriş yapacağım?
damy.com.tr hesabınıza giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da bilmiyorsanız buraya tıklayarak. Açılan sayfada damy.com.tr’e üyelik sırasında kullandığınız e-posta adresinizi yazınız. Böylece, e-postanıza gelen yönlendirmeleri takip ederek yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.


Şifremi değiştirmek için ne yapmalıyım?
Şifrenizi değiştirmek için damy.com.tr’e  giriş yaptıktan sonra, “Hesabım” bölümünde yer alan “Üyelik Bilgilerim” sekmesini kullanarak en az 6 haneli yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.


Satın almak istediğim ürünün üzerinde ‘tükendi’ ibaresi var. Tükenen ürünün tekrar satışa çıkma ihtimali var mı?
Ürünlerimiz stoklarla sınırlıdır. Bu nedenle tükenen ürünün satışı, o an için tekrar yapılamamaktadır ancak beğendiğiniz ve tekrarlanmasını istediğiniz ürünü [email protected] adresinden bize bildirebilirsiniz. Yüksek talep gören ürünleri yeniden satışa sunmak öncelikli hedefimiz olacaktır. Ayrıca istek listenize ekleyerek tekrar stok oluşması durumunda bilgi maili alabilirsiniz.


Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil mi?
damy.com.tr  üzerinden satılan her ürünün satış fiyatına KDV dahildir.


Siparişlerim için ödemeyi nasıl yapabilirim?
damy.com.tr'de alışverişlerinizi Visa ve  Mastercard kredi kartları ile yapabilirsiniz. Siparişinize onay verdiğinizde, ödeme tutarı kredi kartınızdan tahsil edilmektedir.
Ödeme güvenli bir SSL şifreleme sistemi üzerinden aracısız olarak ödeme hizmet sağlayıcımız ve anlaşmalı olduğumuz bankalar tarafından gerçekleştirilir. Kişisel ödeme bilgileriniz kesinlikle damy.com.tr'de tutulmaz veya üçüncü şahıslara iletilmez.

 

Eft / Havale ile ödeme yapabiliyor muyum ?

damy.com.tr'de alışverişinizi ödeme sayfasında havale ile ödeme işaretleyebilir siniz. Ayrıca bu ödeme şekli ile %5 indirim anında tutara yansıyacaktır. 

 

Alacağım Kemerlerde Bedeni Nasıl Belirlemeliyim?
Kendi belinizin ölçüsüne 15 cm daha ekleyerek alacağınız kemerin bedenini belirleyebilirsiniz.